Dziękujemy za Państwa wsparcie!

21 maj 2024 | Aktualności

Szanowni Państwo,

pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Państwa nieocenione wsparcie, które stanowi fundament naszych najważniejszych działań. Przekazywane przez Państwa dotacje są siłą napędową Reduty, umożliwiając nam skuteczną walkę z dezinformacją i fałszywymi narracjami, które zagrażają dobremu imieniu Polski.

Państwa wsparcie jest również inspiracją dla naszych kolejnych działań, a okazywana pomoc pozwala kontynuować naszą misję i bronić prawdy na wielu płaszczyznach.

Przez ponad dekadę prowadzimy skuteczne działania przeciwdziałające rozpowszechnianiu fałszywych historii, takich jak mit „polskich obozów”, wspieramy osoby poszkodowane w wyniku zniesławień, bronimy prawdy historycznej w procesach przeciwko osobom, które ją zakłamują czy też przeszukujemy liczne media, aby korygować niewłaściwą narrację stosowaną przeciwko Polsce.

Rocznie odkrywamy setki oszczerstw dotyczących naszej historii. Prawie codziennie interweniujemy, wzywając do usunięcia lub sprostowania fałszywych informacji. Jesteśmy niezwykle zdeterminowani i będziemy działać, niezależnie od tego, gdzie i w jakim kraju nieprawdziwe informacje zostały opublikowane.

Dodatkowo, dzięki Państwa wsparciu, jesteśmy w stanie utrzymać infrastrukturę oraz aktualizować dane naszego flagowego projektu historycznego „Warstwy Pamięci”, poświęconego osiągnięciom polskich naukowców, sportowców, martyrologii naszego narodu oraz przykładom brutalnych działań okupanta niemieckiego wobec ludności cywilnej na terenach powiatu zamojskiego, podczas II wojny światowej.

Jednym z kluczowych obszarów naszej działalności, którą finansujemy dzięki Państwa hojności, są procesy sądowe. Nasze zaangażowanie w pomaganie pokrzywdzonym obejmuje zarówno profesjonalne wsparcie prawne, jak i finansowe, którego potrzebują w tych trudnych chwilach. Dążymy do tego, aby każda osoba, która ma odwagę stanąć przed sądem w obronie dobrego imienia i prawdy, mogła mieć pewność, że nie jest sama w tej walce.

Więcej informacji na temat procesów sądowych, znajdą Państwo na naszej stronie:

https://rdi.org.pl/postepowania-sadowe/

Państwa dotacje pozwalają nam również przeciwdziałać manipulacjom i dezinformacjom, które mogą zaszkodzić naszej ojczyźnie. Podejmowane działania opierają się m.in. na publikacji artykułów historycznych, edukacji mediów zagranicznych, tworzeniu opracowań omawiających wydarzenia w Polsce i za granicą, które mają znaczenie dla polskiej racji stanu.

Jesteśmy głęboko przekonani, że broniąc wspólnie prawdy o Polsce, spełniamy nasze zobowiązania wobec tych, którzy walczyli o wolną, suwerenną i niepodległą Polskę. Z Państwa pomocą tworzymy silną społeczność, która ma realny wpływ na propagowanie prawdziwej historii Polski.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o kontynuowanie Państwa wsparcia i rozważenie możliwości regularnych wpłat na rzecz Reduty Dobrego Imienia. Wasze stałe dotacje są dla nas nie tylko źródłem finansowania, ale również wyrazem zaufania i wsparcia dla naszych inicjatyw. Dzięki Państwa hojności możemy budować lepszą przyszłość dla Polski, chroniąc nasze dziedzictwo przed manipulacją i fałszerstwem.

Raz jeszcze dziękujemy za Państwa oddanie naszej sprawie i ufamy, że razem będziemy mogli realizować naszą misję, broniąc prawdy i dobra Polski.

Aby móc jednak kontynuować naszą misję oraz pomagać osobom dotkniętym niesprawiedliwością, potrzebujemy w dalszym ciągu Państwa wsparcia finansowego. Wasze dotacje są kluczowe dla kontynuowania naszej działalności oraz osiągania kolejnych sukcesów w walce o prawdę i sprawiedliwość. Jednocześnie byłoby nam bardzo miło, gdyby mogli Państwo przekazać naszą prośbę również swoim znajomym. Poszerzanie grona naszych sympatyków byłoby ważnym aspektem dla naszego wsparcia.

Przypominamy Państwu nasz numeru konta PKO Bank Polski:  29 1020 1042 0000 8202 0481 3491, z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”, który znajdą Państwo również w stopce na naszej stronie internetowej. Wpłat można również dokonywać online, bezpośrednio przez stronę, klikając w link https://rdi.org.pl/zostan-darczynca/

Za każdą kwotę, jaką Państwo przekażą, będziemy niezmiernie wdzięczni. Państwa hojność umożliwia nam kontynuację pracy na rzecz obrony dobrego imienia Polski oraz Polaków.

Dziękujemy z całego serca za Państwa zaufanie i wsparcie.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube