Pomóż nam przetrwać! Twoje wsparcie może uratować Redutę Dobrego Imienia

6 czerwiec 2024 | Aktualności

Stanęliśmy nad przepaścią – Reduta Dobrego Imienia jest zagrożona zamknięciem swojej działalności!

Dlatego zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc finansową, która jeszcze nigdy nie była tak ważna!

Reduta Dobrego Imienia to organizacja, która od lat niestrudzenie broni dobrego imienia Polski i Polaków na arenie międzynarodowej. Działamy na rzecz prawdy historycznej, przeciwdziałamy dezinformacji oraz fałszywym narracjom, które szkodzą naszemu krajowi.

Niestety, obecnie znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, która zagraża dalszemu funkcjonowaniu naszej organizacji. Bez Państwa wsparcia, nasze kluczowe projekty oraz misja, którą realizujemy niezłomnie od 12 lat, będzie musiała zostać przerwana!

Dzięki Państwa zaangażowaniu, naszych darczyńców, mogliśmy przez lata skutecznie reagować na ataki medialne, wzywać do sprostowań fałszywych informacji oraz prowadzić działania edukacyjne. Jednakże, ze względu na kilka nowych czynników, kontynuowanie działalności bez Państwa wsparcia finansowego nie będzie możliwe już od lipca 2024 r..

Jak już kilkukrotnie informowaliśmy nasze koszty zostały zredukowane do minimum, ale mamy umowy długoterminowe, które wymagają bezwzględnego uregulowania zobowiązań, dlatego każda, nawet najmniejsza kwota, jest teraz dla nas niezwykle cenna. Potrzebujemy 30 000 zł na uregulowanie podstawowych zobowiązań, dlatego teraz szczególnie prosimy Państwa o pomoc.

Dlaczego wsparcie Reduty Dobrego Imienia jest tak ważne?

  •       Bronimy prawdy historycznej

Nasze działania pomagają w korygowaniu fałszywych informacji i narracji historycznych, takich jak określenia „polskie obozy koncentracyjne” czy „Nazistowska Polska”. Dzięki naszym interwencjom, setki takich błędów zostało poprawionych.

  •      Edukujemy i podnosimy świadomość narodowych problemów

Prowadzimy kampanie edukacyjne, które mają na celu zwiększenie świadomości o polskiej historii i wkładzie Polski w walkę o wolność i demokrację.

  •      Wspieramy ofiary zniesławień

Pomagamy osobom, które padły ofiarą oszczerstw i fałszywych oskarżeń, oferując wsparcie prawne i moralne oraz dbamy by historia Polski była tylko jedna, ta prawdziwa.

Jak mogą Państwo pomóc?

Poprzez wpłaty jednorazowe

Każda darowizna jest dla nas ważna. Można jej dokonać przelewem na nasze konto bankowe: PKO Bank Polski, nr konta: 29 1020 1042 0000 8202 0481 3491 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”.

Wpłat można dokonywać także online, bezpośrednio przez naszą stronę, klikając w link: https://rdi.org.pl/zostan-darczynca/

Poprzez regularne wsparcie

Zachęcamy do rozważenia regularnych wpłat, które pozwolą zaplanować działania i może odsunąć zamknięcie Reduty.

Przekazanie informacji dalej

Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli przekażą Państwo naszą prośbę swoim znajomym, rodzinie i współpracownikom. Poszerzenie grona naszych sympatyków jest kluczowe, aby dać szansę na dalsze działanie naszej organizacji.

 

Za każdą formę wsparcia będziemy niezmiernie wdzięczni. Państwa hojność umożliwia nam kontynuację walki o przetrwanie oraz pracę na rzecz obrony dobrego imienia Polski oraz Polaków.

Nasze działania były zawsze konstruktywne, szukaliśmy wsparcia dla realizowanych projektów, aby móc poprzez własną pracę i wytężone działania utrzymywać Redutę. Niestety w chwili obecnej stanęliśmy na krawędzi.

Dziękujemy z całego serca za zaufanie i wsparcie. Wierzymy, że wspólnie możemy bronić prawdy i budować lepszą przyszłość dla naszego kraju.

Nie pozwólmy Reducie zniknąć z przestrzeni publicznej! Taka działalność jest niezmiernie istotna z punktu widzenia przyszłości naszego kraju i zachowania prawdy historycznej oraz walki z zagrożeniami płynącymi dla Polski.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube