„Reduta Online” – nowy numer!

28 marzec 2017 | Aktualności

Jest już nowy numer Magazynu „Reduta Online”. Zachęcamy do lektury! Magazyn dostępny pod adresem: http://www.anti-defamation.org/redutanews/. Poniżej całościowe przedstawienie podjętych w magazynie tematów.  Miłej lektury!

Drodzy Czytelnicy!

Przed Wami kolejny numer magazynu Reduta Online!

Marzec to miesiąc wypełniony bolesnymi rocznicami związanymi z II wojną światową i latami powojennymi. 15 marca – skazanie na śmierć Witolda Pileckiego, 24 marca – zamordowanie przez Niemców rodziny Ulmów wraz z ukrywanymi przez nich Żydami, 26 marca – rocznica Akcji pod Arsenałem, 30 marca – data śmierci Aleksego Dawidowskiego i Jana Bytnara… wydarzeniom tym poświęciliśmy miejsce w aktualnym wydaniu Reduty Online. Szczególne miejsce zajmuje też wspomnienie uczennic Żeńskiego Gimnazjum w Wilnie. Chcielibyśmy przywołać przed oczy czytelników postawy pokolenia urodzonego w wolnej Polsce, maturzystów końca lat ’30, i skłonić do refleksji nad formacją młodzieży, wychowaniem i przejrzystością wartości.

Zachęcamy do lektury i do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach.

Prezentujemy również informacje bieżące o działaniach podejmowanych przez Redutę Dobrego Imienia, a także kilka tekstów związanych z aktualnymi sprawami politycznymi, m.in. analizę mediów niemieckich po wyborze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej.

Jesteśmy otwarci na współpracę także z Państwem. Prosimy o kontakt!

 

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube