Walczymy by dalej z sukcesami realizować naszą misję!

25 kwiecień 2024 | Aktualności

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy raz jeszcze wyrazić ogromną wdzięczność za wsparcie otrzymane od Państwa, jako naszych darczyńców, w odpowiedzi na apele o ratowanie Reduty Dobrego Imienia. Mimo trudnej sytuacji, Fundacja kontynuuje swoją działalność, podejmując wszelkie możliwe zadania w celu przetrwania i obrony dobrego imienia Polski oraz Polaków.

Działania oszczędnościowe, o których informowaliśmy, w tym redukcja kosztów i modyfikacja strategii, przyniosły dobre rezultaty, co umożliwiło nam wejście z nadzieją w drugi kwartał roku, ale walka o przetrwanie nadal trwa. Fundacja w dalszym ciągu potrzebuje Państwa wsparcia, podkreślając kluczową rolę hojności darczyńców w ratowaniu naszej organizacji. Każda kwota dotacji jest niezmiernie cenna i wierzymy, że wspólnymi siłami możemy pokonać trudności i kontynuować misję obrony prawdy i dobrego imienia Narodu Polskiego.

Mimo trudności i realnego zagrożenia zamknięcia Reduty, które udało nam się skutecznie odsunąć o kolejny kwartał, dalej realizujemy swoją misję szukając nowych rozwiązań i możliwości działania. Żywimy nadzieję, że nasza walka o przetrwanie zakończy się sukcesem i że wspólnymi siłami pokonamy dotychczasowe trudności. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zrozumienie i prosimy o dalsze wsparcie w tych trudnych czasach.

Ja zawsze podkreślamy, że każda suma dotacji jest dla nas bezcenna. Wierzymy w siłę wspólnej solidarności, która pozwoli nam pokonać obecne trudności i kontynuować naszą działalność. Nasz zespół także aktywnie angażuje się w działania oszczędnościowe, abyśmy mogli pozostać wierni naszym zobowiązaniom wobec Polski i naszych darczyńców.

Mamy nadzieję, że Wasza pomoc w tak kluczowym momencie odmieni los Reduty i umożliwi nam dalsze działanie w obronie prawdy. Państwa hojność wielokrotnie była dla nas zbawieniem, ratując naszą organizację z trudności, dlatego z pokorą zwracamy się z prośbą o kontynuację wsparcia, abyśmy mogli nie tylko utrzymać naszą aktywność, lecz także rozwijać ją dalej dzięki systematycznej pomocy finansowej, która w tych czasach może stanowić kluczowe rozwiązanie dla zapewnienia stabilnej działalności, ale również budowania rezerwy finansowej.

Wesprzeć Redutę mogą Państwo przy wykorzystaniu panelu na stronie głównej portalu rdi.org.pl, poprzez kliknięcie w ten przycisk

lub bezpośrednio na konto bankowe:

nr 29 1020 1042 0000 8202 0481 3491, z tytułem „Darowizna na cele statutowe”.

Serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami oraz za dotychczasowe wsparcie w tych trudnych czasach.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube