7. edycja Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego. Oddajmy hołd bohaterom!

30 lipiec 2020 | Aktualności

Jak co roku – 1 sierpnia w godzinę „W” – zbierzemy się na Placu Zamkowym, by uczcić pamięć i heroiczną walkę o niepodległość Warszawskich Powstańców, tworząc wspólnie Żywy Znak – Kotwicę.

W tym roku, ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemii, Żywy Znak będzie przygotowany wyłącznie z pomocą wcześniej zarejestrowanych wolontariuszy. Zarejestrować się można pod poniższym linkiem:
Link do rejestracji – Żywy znak

Mimo to, zapraszamy wszystkich do udziału w 7. edycji Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego. Nie trzeba przychodzić na Plac Zamkowy, aby być z nami – od godziny 16:50 rozpoczniemy transmisję online, linki do transmisji online znajdują się na stronie: https://www.zywyznak.pl/transmisja-online

Wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć pod Kolumną Zygmunta, prosimy o założenie maseczek oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa: zachowania dystansu i dezynfekcji rąk.

W organizacji wydarzenia, które od lat wspiera Reduta, wspomaga również coraz szersze grono fundacji, firm i organizacji. W tym roku są to: Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Historyczne Polonia Restituta, Fundacja Łączka, Fundacja Służba Niepodległej, Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa, Fundacja Signa Temporum, Warszawska Sztafeta Niepodległości, Stowarzyszenie Koliber Oddział Warszawa, Lite.pl, IBMedia, KorekStudio.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.zywyznak.pl

Razem oddajmy godnie hołd Powstańcom, którzy walczyli o wolność przez 63 dni.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube