Podcast: Odcinek 35 – Fakty Wydarzenia Opinie z Wodzem Thasunke Witko

6 sierpień 2020 | Aktualności

Dzisiaj prezentujemy 35 odcinek naszych podcastów, w którym Prezes Reduty Maciej Świrski i wódz Tȟašúŋke Witkó rozmawiają o przeciwdziałaniu atakom na tożsamość, dziedzictwo i kulturę, a także o najnowszym raporcie RDI o rozruchach w USA.

Brońmy Polski przed neobolszewią

Trzeba być czujnym, odważnym i gotowym na skuteczne przeciwdziałanie coraz mocniejszej fali agresji i nienawiści przeciw polskości. Politycy muszą podejmować zdecydowane i odważne decyzje a służby państwowe, działając zgodnie z prawem, zapewnią spokój i porządek na naszych ulicach. Tego oczekują Polacy, coraz bardziej świadomi nie tylko zagrożeń, ale i misji powstrzymania kolejnej fali zła neobolszewizmu, który atakuje także z… zachodu!

Tym razem Fakty Wydarzenia Opinie, na pozór kasandrycznie, zajmowały się kwestią niepokojów i rozruchów ulicznych, na które, jak się wydaje, coraz bardziej liczy lewactwo. Zdaniem Macieja Świrskiego, pod którego auspicjami Reduta Dobrego Imienia przygotowała Raport dotyczący rozruchów w Stanach Zjednoczonych, podobny scenariusz możliwy jest także w Polsce. Służy temu narracja totalnej opozycji, dla której wybory były nieuczciwe. I dlatego lewica i liberałowie nie chcą zaakceptować ich wyniku i tym samym mogą uznać za nielegalną władzę prezydenta Andrzeja Dudy. Stąd już tylko krok od niepokojów społecznych i wyjścia na ulicę. Wódz Tȟašúŋke Witkó radzi nawołującym do takich siłowych rozwiązań, zwłaszcza jednemu słynnemu mecenasowi, „by sam wyszedł jako pierwszy i najlepiej ze swoimi najbliższymi. My tam natomiast na ulicę nie idźmy!”. Zdaniem komentatorów w przypadku burd i niepokojów ulicznych, politycy nie mogą się bać np. o wizerunek Polski w świecie, tylko zdecydowanie i odważnie egzekwować obowiązujące prawo. Tego oczekują od rządzących zwykli, normalni Polacy. Obrony tożsamości, dziedzictwa i kultury. Obrony prawdy i sacrum.

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym Raportem Reduty pt. „Czy agresywny marksizm pokona Stany Zjednoczone?”:
http://www.anti-defamation.org/aktualnosci/raporty-i-analizy-nr-2-2020-raport-na-netam-sytuacji-w-stanach-zjednoczonych-chronologia-glowni-aktorzy-konsekwencje/

Jednocześnie prosimy o finansowe wsparcie działań Reduty Dobrego Imienia.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy dostępnej pod linkiem lub po kliknięciu poniższego obrazka: rdiplad.org/podcast-odc-35

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube