Nowy podcast Reduty: Rozmowa z prof. Andrzejem Zybertowiczem

23 marzec 2020 | Aktualności

Reduta w poprzednim tygodniu rozpoczęła nadawanie podcastów, których można posłuchać na stronie rdipodcast.org. Kolejnym gościem prezesa RDI Macieja Świrskiego jest prof. Andrzej Zybertowicz, doradca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Zapraszamy do słuchania rozmowy pod linkiem: rdiplad.org/podcast-odc-2

Prof. Andrzej Zybertowicz jest doradcą prezydenta Andrzeja Dudy, socjologiem, z niezwykłą wnikliwością obserwującym współczesną Polskę. Termin jego autorstwa „Antyrozwojowe Grupy Interesów” wszedł do kanonu terminologii opisującej patologie III RP.

W najnowszym podcaście prof. Andrzej Zybertowicz i Maciej Świrski zastanawiają się, w jaki sposób obecnie przeżywany przez Polaków czas epidemii wpłynie na naszą przyszłość i czy możliwe jest odbudowanie wspólnotowości.

W obecnej sytuacji, gdy Polska walczy z wirusem COVID19, okazuje się, że internet zasypany jest fake newsami mającymi wywołać panikę i strach. Rozpoczęliśmy monitorowanie fake newsów, tak, aby móc dostarczyć odpowiednim organom państwa. Nie będziemy udostępniać tych fake newsów, aby nie powielać przekazu przeciwnika.

W najbliższym czasie Reduta wystąpi z oferta edukacyjną, aby pomóc rodzicom w domowym uczeniu historii w okresie kwarantanny społecznej i zamkniętych szkół.

Prosimy śledzić nasze komunikaty newsletterowe i media społecznościowe: Facebook, Twitter i Youtube.

Zespół Reduty

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube