Podpisz petycję w obronie życia Polaka pozostającego w śpiączce!

19 styczeń 2021 | Aktualności, Petycje

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu nie przyjął skargi złożonej przez rodzinę pozostającego w śpiączce obywatela Polski mieszkającego w Anglii. Przypomnijmy, że Sąd Opiekuńczy w Londynie nakazał odłączenie ciężko chorego człowieka potrzebującego stałej pomocy od aparatury podtrzymującej życie.

Żaden sąd ani trybunał nie powinien decydować o tym, że nadeszła pora przerwania życia ludzkiego. W związku z tym prosimy Państwa o podpisanie poniższej petycji, którą przetłumaczoną prześlemy do rządu Wielkiej Brytanii.
____________

My niżej podpisani Obywatele Rzeczypospolitej Polskiej zwracamy się do Rządu Brytyjskiego o reakcję i umożliwienie przekazania do kraju ciężko chorego mężczyzny z Polski, który przebywa w śpiączce. Chory jest świadomy i reaguje na otoczenie. Prosimy o podjęcie niezwłocznych działań i wydanie zgody na przetransportowanie chorego ze szpitala w Plymouth.

W pełni solidaryzujemy się działaniami najwyższych władz polskich w tym względzie. Nie zgadzamy się z decyzją sądu, który nakazał odłączenie ciężko chorego człowieka potrzebującego stałej pomocy od aparatury podtrzymującej życie. Żaden sąd ani trybunał nie powinien decydować o tym, że nadeszła pora przerwania życia ludzkiego. Obywatel Rzeczypospolitej Polskiej nie podlega jurysdykcji prawa brytyjskiego skazującego go na śmierć.

W Polsce, polscy lekarze podejmą próbę ratowania życia i zdrowia naszego Rodaka.
W związku z powyższym prosimy o podłączenie Obywatela RP do aparatury podtrzymującej procesy życiowe i następnie przekazanie Go władzom polskim.

https://www.citizengo.org/pl/signit/184816/view

 

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube