Potrzebujemy Państwa wsparcia!

8 lipiec 2024 | Aktualności

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie, jakie okazaliście Reducie Dobrego Imienia. Państwa pomoc jest dla nas nieoceniona i pomimo, że nie udało nam się zebrać pełnej kwoty w poprzednim miesiącu, to brakuje już tylko 3 000 zł. Udało nam się jednak przenieść tę kwotę na kolejny miesiąc, dzięki czemu zamknęliśmy większość naszych zobowiązań i możemy w miesiącu lipcu dalej działać.

Dzięki Państwa hojności możemy wierzyć, że uda nam się przetrwać i dalej bronić dobrego imienia Polski i Polaków. Jesteśmy już coraz bliżej tego celu. Ze swojej strony zwolniliśmy kolejnych pracowników oraz ograniczyliśmy kolejne wydatki, ale długoterminowe zobowiązania pozostały, dlatego musimy w bieżącym miesiącu zebrać kwotę 27 000 zł, aby udało się w kolejnym miesiącu zamknąć nasze zobowiązania.

Miesiące wakacyjne ,jak lipiec i sierpień, to jednak trudny czas zarówno na prowadzenie działalności, jak i na pozyskiwanie nowych środków. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o dalsze wsparcie dla Fundacji Reduta Dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom, abyśmy mogli prowadzić działalność na rzecz ochrony dobrego imienia Polski i Polaków. Nasza Fundacja, działając na polu prawnym i medialnym, broni prawdy historycznej oraz reaguje na wszelkie próby zniesławienia naszego narodu, dlatego jej przetrwanie w przestrzeni publicznej jest tak ważne.

Dzięki zaangażowaniu Reduty Dobrego Imienia, udało się już odnieść wiele sukcesów w walce z fałszywymi informacjami i oszczerstwami dotyczącymi Polski, które często pojawiają się w międzynarodowych mediach oraz publikacjach. Niemniej jednak, aby kontynuować swoją misję, Fundacja potrzebuje wsparcia finansowego, które pozwoli na dalsze prowadzenie działań oraz pozyskanie nowych inicjatyw.

Dlatego zwracamy się z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego dla Reduty Dobrego Imienia. Każda, nawet najmniejsza, kwota ma ogromne znaczenie i przyczynia się do przetrwania organizacji, która ma na celu obronę prawdy historycznej oraz dobrej reputacji Polski na arenie międzynarodowej.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami możemy skutecznie przeciwstawiać się próbom zniesławienia naszego kraju oraz budować pozytywny wizerunek Polski w świecie.

Aby uratować Redutę przed zawieszeniem działalności, potrzebujemy w dalszym ciągu, w trybie pilnym, Państwa finansowego wsparcia, którego można udzielić na kilka sposobów, poprzez:

  • Przekazanie darowizny bezpośrednio na nasze konto bankowe:
    PKO Bank Polski, nr konta: 29 1020 1042 0000 8202 0481 3491 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”

  • Stałe wsparcie poprzez regularne, comiesięczne darowizny, które pozwolą nam planować naszą działalność z większą pewnością i
    skutecznością. Można ich dokonywać na powyższy rachunek bankowy poprzez zlecenie stałe lub ustanowienie stałej dyspozycji przelewu.

  •  Można też w każdym miesiącu skorzystać z poniższego przycisku umożliwiającego szybką i łatwą wpłatę.

 

Bez niezbędnych funduszy nie uda nam się przetrwać i będziemy zmuszeni zawiesić naszą działalność. Oznacza to koniec naszych badań, publikacji, istotnych raportów, kampanii edukacyjnych, wsparcia prawnego, obrony zniesławień, ale przede wszystkim interwencji, których tak wiele realizujemy!

Przede wszystkim jednak, będzie to strata dla Polski, która straci ważnego obrońcę swojego dobrego imienia na arenie międzynarodowej, dlatego przetrwanie naszej Fundacji jest tak istotne z punktu widzenia społecznego i korzyści dla całego Narodu Polskiego.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, gdy zostaną Państwo z nami w tych trudnych chwilach, przyczyniając się tym samym do uratowania instytucji, która niezłomnie i bardzo prężnie broni dobrego imienia naszego kraju od ponad 12 lat.

Z głębi serca dziękujemy za wszelką dobroczynność, jaką otrzymaliśmy od Państwa i wierzymy, że nie zostawicie nas Państwo w tych trudnych chwilach.

Z poważaniem,
Zespół Reduty Dobrego Imienia

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube