Reduta Dobrego Imienia

Publikacje i Raporty

Raport Reduty: ŹRÓDŁA I IMPLIKACJE ROZRUCHÓW W USA PO ŚMIERCI GEORGE’A FLOYDA

5 czerwca 2020 | Raporty

Sytuacja pandemii COVID postawiła nas w bardzo trudnej sytuacji finansowej i liczymy się z bardzo poważnym ograniczeniem działalności – chyba, że okażą Państwo swoją hojność i wspomogą nas tak abyśmy mogli tego uniknąć. Przed nami kolejna rozprawa w procesie przeciwko prof. Janowi Grabowskiemu i prof. Barbarze Engelking w sprawie zniesławienia polskiego bohatera zarzutem o współudział w mordowaniu Żydów, gdy w rzeczywistości ich ratował. Przed nami także rozpoczęcie procesu przeciwko Reducie z pozwu Jana Grabowskiego, w którym zarzuca nam, że naruszamy jego reputację, krytykując jego „metody badawcze”.

Jak nigdy dotąd potrzebujemy Państwa pomocy. Raport sporządziliśmy także po to, żeby przekazując darowiznę mieli Państwo także namacalny owoc naszej pracy. To że dotyczy on Stanów Zjednoczonych nie jest przypadkowe. Reduta prowadzi bardzo intensywne (na ile to jest możliwe w sytuacji pandemii i naszej sytuacji finansowej) przygotowania do pewnych działań, które pozwolą na aktywne przeciwdziałanie w Ameryce Północnej oszczerstwom przeciwko Polsce. Przed nami wielka praca, ale przypadek Nicka Sandmana pokazuje, że uporczywy wysiłek i odpowiednie kontakty pozwalają zwyciężać także tam, gdzie wydawałoby się, że obyczaj prawny i precedensy każą wątpić w zwycięstwo. O konkretach, ze zrozumiałych względów, nie będziemy jeszcze teraz informować, poinformujemy o tym w odpowiednim momencie, gdy będziemy gotowi.

Zostań darczyńcą

Aby pobrać najnowszy Raport RDI, należy kliknąć wybrany przycisk.

PDF

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2022 Wolność po polsku.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube