Reduta Dobrego Imienia

Publikacje i Raporty

Raporty i Analizy – przegląd prasy rosyjskiej lipiec-sierpień 2020. Główny temat – Białoruś

17 sierpnia 2020 | Raporty

Przedstawiamy Państwu kolejny zeszyt “Raportów i Analiz” – numer 3/2020.

Zajmujemy się w nim rosyjkimi przekazami na temat Polski oraz na temat wydarzeń na Białorusi. Ten ostatni, gorący temat, który w momencie publikacji raportu może wyglądać zupełnie inaczej niż w momencie jego redakcji jest szczególnie istotny z punktu widzenia obrony dobrego imienia Polski.

W raporcie przedstawiamy hipotezę tłumaczącą niespodziewane dla opinii publicznej ostre ataki rosyjskiej propagandy historycznej i samego Władimira Putina na Polskę – pamiętamy, że pod koniec 2019 roku z niespotykaną gwałtownością zaczęliśmy być oskarżani o sprawstwo II Wojny Światowej, Holokaust itd.

Być może teraz zaczyna być jasne jakie są cele rosyjskiej propagandy.

Zapraszamy do lektury.

Prosimy o przekazanie darowizny na cele statutowe Reduty. Ostatnie miesiące – ze względu na COVID – spowodowały poważne zakłócenie finansowania Reduty. Dziłamy dzięki Waszej hojności. Prosimy o wsparcie, bo przed nami ważne zadania – dalszy ciąg procesu z naszego pozwu przeciwko Grabowskiemu i obrona przed pozwem Grabowskiego przeciwko nam. To jest walka o prawdę i o polską politykę historyczną. 

Zostań darczyńcą

Aby pobrać najnowszy Raport RDI, należy kliknąć wybrany przycisk.

PDF

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2022 Wolność po polsku.

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube