Reduta online – pierwszy numer naszego czasopisma!

17 styczeń 2017 | Aktualności

Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa rąk, a właściwie komputerów, pierwszy numer „Reduty Online”, który jest zarejestrowanym tytułem prasowym naszej Fundacji.

Polska znajduje się w tej chwili w szczególnym momencie swoich dziejów. Czy nasza Ojczyzna będzie dalej krajem o „rozwoju zależnym”, czyli będącym zapleczem taniej siły roboczej i nieskomplikowanych technologii na potrzeby „Centrum”, którego twardym jądrem są Niemcy coraz bardziej uzależniające się od moskiewskiego gazu? Czy też Polska będzie krajem mającym zdrowe podstawy rozwoju w oparciu o szeroki plan inwestycyjny z wykorzystaniem uśpionych do tej pory zasobów wewnętrznych, z prawdziwą klasą średnią i prawdziwym przemysłem? Jesteśmy świadkami zmagań o przyszłość Polski!

Aby ten bój o przyszłość się udał, niezbędna jest odpowiednia kondycja narodu. Niestety przez wiele lat istnienia III RP stawiani byliśmy pod pręgierzem jako winni zbrodni II wojny światowej, a to spowodowało w nas nieuzasadnioną lękliwość i niewiarę we własne siły. Musimy z tym walczyć i opowiadać prawdę. Po to jest to pismo.

Będziemy prezentować nie tylko informacje bieżące o działaniach podejmowanych przez Redutę Dobrego Imienia, ale też zapewnimy teksty publicystyczne napisane przez ludzi związanych z Redutą, jej sympatyków lub dziennikarzy, którzy zajmują się problematyką obrony dobrego imienia Polski, zachowaniem tożsamości narodowej i pamięci o polskiej walce o wolność.

 

Tak Maciej Świrski, Prezes Reduty Dobrego Imienia i Redaktor Naczelny „Reduta Online” wita wszystkich na stronie magazynu: http://www.anti-defamation.org/redutanews/

Pierwszy numer naszego czasopisma jest jeszcze skromny. Mamy  jednak bardzo rozbudowane plany związane z tym wydawnictwem! Sukcesywnie będziemy rozwijać Magazyn o kolejne działy, komentarze, felietony. Chcemy nawiązać współpracę z Polonią z Ameryki, Australii i poszczególnych krajów europejskich, abyśmy mogli przynajmniej raz w miesiącu publikować relacje z zagranicy.

Chcielibyśmy też zmobilizować Państwa do współpracy. Jeśli mają Państwo lekkie pióro, pomysł na artykuł lub może cały cykl publikacji, prosimy o kontakt. A może oczy dostrzegają to, co niewyraźne w polityce, gospodarce, społeczeństwie… Czekamy na materiały!

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube