Skutecznie przywracamy prawdę historyczną!

5 kwiecień 2024 | Aktualności, interwencje

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Państwem kolejnym sukcesem i jednocześnie podziękować za Państwa wsparcie, gdyż bez Państwa nasze zwycięstwa nie byłyby możliwe.

Jak już ostatnio informowaliśmy, dział analiz Reduty każdego dnia podejmuje liczne działania, prowadzące do wykrywania treści zawierających przekłamania historyczne. Poprzez wnikliwą analizę przypadku każdego zgłoszenia kwalifikujemy teksty, które wymagają podjęcia interwencji.

Koncentrujemy się na działaniach umożliwiających eliminację fałszywych informacji, używanych w sposób niezgodny z prawdą historyczną, oraz skutecznie przeciwdziałamy dezinformacji, celem utrzymania rzetelności pokazania naszej historii z czasu II wojny światowej.

Podejmowane przez nas działania prowadzą do osiągania wielu sukcesów, w wyniku których nieprawdziwe sformułowania są korygowane, prostowane, wyjaśniane lub też usuwane, aby nieprawdziwy przekaz nie został utrwalony. Tak też było w kolejnym przypadku, kiedy podjęliśmy kilka prób zmiany artykułu, opubikowanego na łamach https://www.atlantajewishtimes.com, którego już tytuł wprowadzał czytelnika w błąd „Student Visit Polish Death Camps”.

Nasze przeciwdziałanie fałszowaniu historii, poprzez wzywanie do modyfikacji niepoprawnych sformułowań, prowadzi faktycznie do szybkiej korekty treści i tak jak teraz w miejsce „.Polish Death Camps” pojawiło się prawdziwe sformułowanie „… German Extermination Camps in Poland”.

Każdy taki sukces prowadzi do zmniejszenia liczby nieprawdziwych sformułowań, które mogłyby funkcjonować w przestrzeni publicznej i wprowadzać w błąd, zakłamując jednocześnie historię Polski i zrzucając na Naród Polski winę za Holokaust.

Tym samym jeszcze raz dziękujemy, że nas Państwo wspieracie w tych działaniach, bo dzięki Waszej pomocy możemy działać skutecznie, szybko i odnosić kolejne sukcesy na polu walki z dezinformacją historyczną, podkreślając pamięć o wydarzeniach, które miały miejsce.

Zależy nam, aby prawda była wiecznie żywa, dlatego nasze interwencje są tak ważne dla prawidłowego  przekazu i prostowania informacji szkalujących Polskę. Dzięki Państwa wsparciu możemy kontynuować naszą działalność, efektywnie korygując fałszywe informacje i przypominając o historii Polski.

Dbając o zachowanie prawdy historycznej i zapewnienie, by pamięć o wydarzeniach tamtych lat była wiecznie żywa, dziękujemy raz jeszcze za Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe. Jest ono niezwykle istotne dla realizacji naszej wspólnej misji.

                                                                                                Przed interwencją

                                                                                                Po interwencji

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube