Zapraszamy na nową stronę Reduty Dobrego Imienia!

15 marzec 2023 | Aktualności

Szanowni Państwo,

Na początku bieżącego roku, mieliśmy przyjemność poinformować Państwa o planach, jakie Reduta miała zamiar zrealizować w pierwszych miesiącach roku. Jednym z naszych projektów, na którym intensywnie pracowaliśmy w ostatnich miesiącach, jest nowa strona internetowa Reduty Dobrego Imienia.

Chcąc stworzyć jak najlepszą platformę dla naszych Sympatyków, staraliśmy się wziąć pod uwagę Państwa sugestie, uwagi i propozycje, dotyczące zarówno kwestii wizualnej, jak i funkcjonalności strony. Naszym celem było stworzenie wygodnej, funkcjonalnej i intuicyjnej w obsłudze strony, bowiem zależy nam, aby portal w jak największym stopniu służył odbiorcom naszych działań, ale także by towarzyszył rozwojowi Reduty.

Nowa strona Reduty Dobrego Imienia to nie tylko nowa szata graficzna, ponieważ witryna została wzbogacona o wiele nowych elementów.

Struktura strony została podzielona na najważniejsze obszary, które w większości są prezentowane również w formie graficznej na stronie głównej. Znajdą tu Państwo zarówno bieżące aktualności oraz publikacje, jak również poznają główne obszary naszej działalności jak postępowania sądowe, zarówno te w toku jak i zakończone, podjęte interwencje oraz działania w zakresie edukacji historycznej. Dodatkowo projekty, które konsekwentnie realizujemy. Informacje o najważniejszych działaniach obrazuje również infografika wskazująca co osiągnęliśmy w najważniejszych obszarach działalności oraz ile skutecznych działań podjęła Reduta w ostatniej dekadzStrona główna portalu obfituje również w nowoczesne narzędzia, które w łatwy i intuicyjny sposób pomogą załatwić bieżące sprawy jak: zgłoszenie zniesławienia poprzez krótki i funkcjonalny formularz, zapisanie się do newsletteru, celem otrzymywania bieżących informacji o działalności Reduty, zgłoszenia na wolontariat, jak również wsparcia Fundacji w trzech prostych krokach.

Ze względu na zgłaszaną przez Państwa chęć wspierania działań Reduty stworzyliśmy kilka intuicyjnych rozwiązań, aby każdy z użytkowników mógł w łatwy, ale też zgodny ze swoimi preferencjami sposób, zostać Darczyńcą. W tym celu przygotowaliśmy zarówno graficzny baner „Zostań darczyńcą”, zamieszczony na stronie głównej portalu, który wskazuje jak przekazać darowiznę, jak i czerwony przycisk w głównym menu, który kieruje także do modułu wpłat, jak również możliwość automatycznego skopiowania numeru rachunku oraz tytułu wpłaty w stopce, na dole strony. Rozwiązanie to zostało przygotowane z myślą o osobach, które zdecydują się na wsparcie w postaci tradycyjnego zlecenia w banku.

Strona jest przyjazna również dla osób niedowidzącym i ułatwia nawigowanie poprzez zmianę ustawień zintegrowanych w prawym górnym rogu (niebieskie kółko z ludzikiem).

Działamy dalej!
Przygotowujemy rozwiązanie, które będzie dedykowane dla naszych Darczyńców.

Aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem specjalnego rozwiązania, które pozwoli nam wyróżnić osoby wspierające finansowo Redutę. Opracowaliśmy funkcjonalność dedykowaną dla Naszych Darczyńców. W menu zostanie uruchomiony moduł logowania, który umożliwi Darczyńcom dostęp do materiałów, które jeszcze nie zostały opublikowane. Chcemy zapewnić naszym Darczyńcom przywilej dostępu do informacji, które nie są jeszcze ogólnodostępne i zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Publikacja dedykowanego modułu logowania dla Darczyńców, wymaga skrupulatnego przetestowania i wprowadzenia ewentualnych poprawek. Chcemy, by zaoferowane rozwiązanie zostało przygotowane profesjonalnie i spełniło Państwa oczekiwania.
Za pośrednictwem naszego newsletteru poinformujemy Państwa o zakończeniu prac i uruchomieniu modułu.

Intensywnie pracujemy, aby uzupełnić stronę o wszystkie potrzebne treści i informacje. Szacujemy, że uzupełnienie wszystkich informacji na stronie zajmie nam czas do końca marca lub na początku kwietnia. Chcemy, aby nasza strona była kompletna i zapewniała użytkownikom wszystkie potrzebne informacje. Prosimy Państwa o cierpliwość i zapewniamy, że staramy się, aby jak najszybciej zakończyć prace nad stroną.

Mamy nadzieję, że nowa strona Reduty Dobrego Imienia spełni Państwa oczekiwania i okaże się przydatnym narzędziem w edukacji historycznej oraz szeroko pojętej obronie dobrego imienia Polski i Polaków.

Drodzy Państwo,

Nowa witryna internetowa Reduty Dobrego Imienia jest już w pełni funkcjonalna. Jednakże, jak każdy nowy projekt, wymaga przetestowania pod kątem wdrożonych nowych rozwiązań, ale także czasu uruchomienia poszczególnych elementów serwisu.
Dlatego też chcielibyśmy uprzedzić Państwa, że w najbliższych dniach czas reakcji systemu na otwieranie strony lub jej elementów może być nieco wydłużony, co niewątpliwie będzie spowodowane zwiększoną ilością odsłon i aktywnością dużej liczby użytkowników, którzy niemalże w tym samym czasie, odwiedzą nową stronę. Chcielibyśmy zapewnić Państwa, że nasz zespół techniczny monitoruje ruch na stronie, aby w razie potrzeby dostosować techniczne ustawienia pod względem wzmożonego ruchu na stronie.

Jesteśmy gotowi do dalszego udoskonalenia naszego serwisu, dlatego zwracamy się z prośbą o weryfikację funkcjonalności naszej strony internetowej i podzielenia się z nami wszelkimi uwagami oraz sugestiami. Zależy nam na Państwa opiniach, ponieważ chcemy jeszcze lepiej dostosować naszą platformę do Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani, że Państwa sugestie pomogą nam udoskonalić naszą stronę internetową i uczynić ją jeszcze bardziej intuicyjną i łatwą w obsłudze. Chcemy, aby korzystanie z nowej strony było dla Państwa przyjemne i efektywne.

Zapewniamy Państwa, że każda przekazana nam sugestia zostanie dokładnie przeanalizowana.

Wszelkie opinie prosimy kierować na adres: kontakt@rdi.org.pl
Zapraszamy na naszą nową stronę www.rdi.org.pl oraz czekamy na Państwa opinie!

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową, mając nadzieję, że spotka się ona z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. Naszym celem było stworzenie narzędzia, które umożliwi intuicyjne zapoznanie się z działaniami Reduty Dobrego Imienia oraz ułatwi dostęp do funkcjonalności, zachęcając do współpracy z nami. Pragnęliśmy, aby nowe funkcjonalności, takie jak formularz zgłaszania zniesławienia czy moduł do wpłaty darowizn, były odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Pracowaliśmy intensywnie nad stworzeniem nowej platformy, by zaoferować nowoczesne rozwiązania techniczne, które będą przyjazne dla użytkownika. Dzięki Państwa wsparciu finansowemu udało nam się przygotować w pełni funkcjonalną stronę. Chcielibyśmy z całego serca podziękować naszym Darczyńcom za pomoc w realizacji tego projektu.
Jesteśmy świadomi, że uruchomienie nowej strony internetowej to tylko początek naszego projektu, a przed nami wiele wyzwań. Musimy zapewnić utrzymanie strony, opłacić pracę informatyka, grafika oraz osób zajmujących się tworzeniem i aktualizacją treści. Wszystkie te działania wymagają stałego finansowania, dlatego też prosimy Państwa o stałe wsparcie finansowe dla Reduty.

Państwa darowizny stanowią główne źródło finansowania, które pozwala Reducie na trwanie i realizowanie działań i projektów, dotyczących obrony dobrego imienia Polski i Polaków, zarówno w sferze interwencji wobec oszczerstw, zniesławień i fałszowania prawdy, jak i edukacji i rozpowszechniania materiałów przedstawiających prawdziwy obraz Polski i Polaków. Bardzo liczymy na Państwa pomoc finansową i z wiarą patrzymy w przyszłość, mając nadzieję, że dzięki przekazywanym darowiznom będziemy mogli jeszcze intensywniej pracować dla dobra Polski.

Z poważaniem,

Zespół Reduty Dobrego Imienia

 

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube