Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

22 grudzień 2020 | Aktualności

Wielce Szanowni Państwo,
Przyjaciele Reduty Dobrego Imienia,

W tym jednym zdaniu z Ewangelii św. Jana zawarta jest ta największa tajemnica, którą co roku dane jest nam przeżywać podczas Świąt Bożego Narodzenia. Słowo stało się Ciałem, czyli Bóg przyszedł na świat jako Człowiek – niewinne, bezbronne Dziecko i zamieszkał między nami. 

W tym i nadchodzącym 2021 roku, w sposób szczególny potrzebujemy tej Bożej obecności i nadziei. Polska i Europa pilnie potrzebują powrotu do korzeni chrześcijańskich, które przez tyle wieków utrzymywały Świat. Dlatego wszyscy pochylmy się przed Światłem z Betlejem, które przenika wszystkie noce i ciemności. 

Proszę przyjąć płynące z serca życzenia, by Bóg przychodzący jako Dziecko znalazł miejsce w życiu każdego z nas, naszych rodzin i najbliższych i hojnie błogosławił naszej Ojczyźnie.

Składając te życzenia, jeszcze raz pragnę podziękować Państwu za wszystko co robicie dla budowania naszej wspólnoty Reduty Dobrego Imienia. To dzięki Wam, Szanowni Państwo, możemy skutecznie bronić ważnych spraw polskich i mówić prawdę o naszej historii i teraźniejszości, sławić bohaterów i dbać o skrzywdzonych przez nieprzyjaciół Polski.

Jestem pewien, że nadal wspólnie uda nam się mądrze i skutecznie służyć Rzeczypospolitej. Temu dedykowane jest nasze wspólne dzieło – Reduta Dobrego Imienia. 

Maciej Świrski

Zapraszamy do obserwowania i polubienia nas:
Tweet
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Tweet
Youtube